Missiles

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 1.22
  • Dil Türkçe
  • Firma Macaque
Arcade oyunları arasında yer alan Missiles mobil uygulaması ile cep telefonunuzda çok eğleneceksiniz

Diğer oyuncuların üstüne çıkarak en yüksek skoru elde etmek için yarışacağınız Missiles mobil uygulamasında bir pilotu yönlendireceksiniz. Oyunda yer almak isterseniz Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Uçağın başına geçin ve gökyüzüne havalanın. 

Diğer uçak temalı oyunlara benzerliği ile dikkat çeken Missiles arcade oyununda sizde gökyüzündeki diğer uçaklar ile savaşın, onları düşürün ve sadece hayatta kalan siz olun. Cep telefonunuzda sıkılmadan oynayabileceğiniz başarılı bir mobil oyun olması sebebiyle oyun sever arkadaşları memnun etmeyi başaran Missiles mobil uygulamasında sizde vakit geçirebilirsiniz. 

Mobil cihazınızın dokunmatik özelliği sayesinde uçağınızı kolayca yönlendirecek, en yüksek puanı alarak diğer oyuncuların önüne geçmek için çabalayacaksınız. Yüksek başarı elde etmek uçağınızı yükseltmek için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple Missiles uygulamasında uçağınız ile en yüksek yerlere uçun, diğer uçakları düşürün ve kazanan kişi siz olun. 

Missiles indir
DİĞER SÜRÜMLER